Jak wielkie miasto zamieniłam na ogródek w Radomiu….

Kiedy na świat mają przyjść dzieci, człowiek zastanawia się, co zrobi jak zachorują…ile razy możesz wziąć zwolnienie w pracy lub urlop. Wtedy okazuję się, że posiadanie blisko babci jest kluczowym ogniwem zdrowo funkcjonującej komórki rodzinnej.
Decyzja nie była łatwa, ale fakt, że wynajęcie kawalerki w Warszawie jest w cenie raty za domek z ogródkiem w Radomiu …kusi. Zwłaszcza kiedy pracuje się zdalnie.
Tym oto sposobem pożegnałam się ze stolicą rozpoczynając swoją historię na jej obrzeżach 100km dalej.

Historie życiem pisane…

W swoim życiu pracowałam w różnych miejscach, m.in 5 lat w wydawnictwie, 5 lat w szkole spadochronowej, poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi z różnych kast społecznych i na różnych szczeblach kariery. Wielu z nich odniosło zawodowy sukces.
To co ich łączyło to ciągły pęd za brakującym czasem. Za krótka doba, za duże ambicje na jedną osobę.
Opowiadali oni historie śmieszne, choć trochę przerażające: Ola oddała ubranie do pralni i odebrała za rok bo zapomniała…. Marcin poszedł na lotnisko by jechać na zaplanowany urlop, ale o tydzień za późno…pomyślałam sobie, ja tym ludziom pomogę!!!

 

Krok po kroku

Początki były trudne…ludzie nie byli gotowi zaufać komuś kogo nie widzą, nie mijają co dzień w biurze, nie podają ręki.

Pomogła poczta pantoflowa ! Ktoś kto mi zaufał i skorzystał z moich usług, powiedział innemu komuś – hej ! dopóki nie miałem asystentki, nie wiedziałem jak bardzo jest mi potrzebna. Lawina ruszyła.

Może Ci się to wydać dziwne, ale kiedy zaczynam współpracę z nowym Klientem i widzę jego nieuporządkowany kalendarz i porozrzucane po nim sprawy…czuje przypływ energii, zacieram ręce i zaczynam tworzyć plan….

 

 

Jestem mamą 3,5 letniej Broni, osobą otwartą, zadowoloną, z poczuciem humoru. Lubię wędrować, lubię gotować, czasem też tańczę.

Chciałabym usłyszeć również Twoją historię. Opowiedz mi o tym na co nie starcza czasu, umiejętności lub chęci. To bardzo ważne by lubić swoją pracę..

Ja lubię.

 

 

 

Zapraszam na 30 minutową bezpłatną konsultację, porozmawiajmy.

Zadzwoń do mnie lub napisz.

Razem będzie łatwiej.