Jak wielkie miasto zamieniłam na ogródek w Radomiu….

Kiedy na świat mają przyjść dzieci, człowiek zastanawia się, co zrobi jak zachorują…ile razy możesz wziąć zwolnienie w pracy lub urlop. Wtedy okazuję się, że posiadanie blisko babci jest kluczowym ogniwem zdrowo funkcjonującej komórki rodzinnej.
Decyzja nie była łatwa, ale fakt, że wynajęcie kawalerki w Warszawie jest w cenie raty za domek z ogródkiem w Radomiu …kusi. Zwłaszcza kiedy pracuje się zdalnie.
Tym oto sposobem pożegnałam się ze stolicą rozpoczynając swoją historię na jej obrzeżach 100km dalej.

Historie życiem pisane…

W swoim życiu pracowałam w różnych miejscach, m.in 5 lat w wydawnictwie, 5 lat w szkole spadochronowej, poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi z różnych kast społecznych i na różnych szczeblach kariery. Wielu z nich odniosło zawodowy sukces.
To co ich łączyło to ciągły pęd za brakującym czasem. Za krótka doba, za duże ambicje na jedną osobę.
Opowiadali oni historie śmieszne, choć trochę przerażające: Ola oddała ubranie do pralni i odebrała za rok bo zapomniała…. Marcin poszedł na lotnisko by jechać na zaplanowany urlop, ale o tydzień za późno…pomyślałam sobie, ja tym ludziom pomogę!!!

 

Krok po kroku

Początki były trudne…ludzie nie byli gotowi zaufać komuś kogo nie widzą, nie mijają co dzień w biurze, nie podają ręki.

Pomogła poczta pantoflowa ! Ktoś kto mi zaufał i skorzystał z moich usług, powiedział innemu komuś – hej ! dopóki nie miałem asystentki, nie wiedziałem jak bardzo jest mi potrzebna. Lawina ruszyła.

Może Ci się to wydać dziwne, ale kiedy zaczynam współpracę z nowym Klientem i widzę jego nieuporządkowany kalendarz i porozrzucane po nim sprawy…czuje przypływ energii, zacieram ręce i zaczynam tworzyć plan….

 

 

Jestem mamą 5 letniej Broni, osobą otwartą, zadowoloną, z poczuciem humoru. Lubię wędrować, lubię gotować, czasem też tańczę.

Chciałabym usłyszeć również Twoją historię. Opowiedz mi o tym, na co nie starcza czasu, umiejętności lub chęci. To bardzo ważne, by lubić swoją pracę..

Ja lubię.

 

 

 

Zapraszam na 30 minutową bezpłatną konsultację, porozmawiajmy.

Zadzwoń do mnie lub napisz.

Razem będzie łatwiej.