MOJA MISJA!

with Brak komentarzy

Nazywam się Anna Lewandowska, jestem Wirtualną Asystentką.

14 lat pracy z Klientem, przyglądanie sie jego potrzebom, pozwoliło mi wysunąć wniosek. Wszystko można zrobić dobrze. Pytanie jak bardzo nam na tym zależy ? Mnie zależy.

"Idąc przez biura" obserwowałam  ewolucje wyrażenia "nie da się " z pozycji proszonego i proszącego...Dzisiaj wiem, że tylko zaangażowanie niesie ze sobą najwyższy poziom obsługi Klienta. Zrozumiałe jest, że jedna osoba, nie podoła wszystkiemu...wtedy wkraczam ja - zaangażowane wsparcie. Jestem nieuleczalnie odpowiedzialna i traktuje Klienta - każdego, tak jak sama chciałabym być traktowana w roli petenta. Zastanówmy się w czym zatem mogę pomóc?

 

 

Zawód Wirtualnej Asystentki

od niedawna gości na polskim rynku, i choć jest młody, już cieszy się dużym zainteresowaniem. Wirtualna Asystenka ma własną działalność, co dla zleceniodawcy oznacza brak kosztów w postaci ZUSu, płatnego urlopu czy L4.  Powiem więcej...Wirtualna Asystentka sama ogranizuje sobie miejsce pracy, biurko, komputer, telefon. Zleceniodawca tu też nie ponosi kosztów.

Wirtualna Asystentka może wesprzeć firmę dokładnie w tych samych obowiązkach co asystentka/project manager na miejscu w biurze (może poza kawą).

Kwestie rozliczeniowe uzgadniane są indywidualnie, jednak zwykle jest to faktura za wybrany pakiet godzin. O ilości godzin decyduje zleceniodawca.

Musimy sobie zaufać.

Ustalmy jaka forma komunikacji jest najlepsza, jak mam przedstawiać raporty z postępu pracy ? Co bardziej przemawia, wykresy, cyferki, statystyki, może krótki mail z opisem lub rozmowa. Początkiem każdej współpracy są ustalenia. Wybieramy formę komunikacji i raportowania. Dowiedzmy się, jakie wartości są ważne, by utrzymać poczucie komfortu na najwyższym poziomie.

Zadzwoń 48-509-569-668