KIM JEST WIRTUALNA ASYSTENTKA ?

with Brak komentarzy

Kim jest Wirtualna Asystentka ?

Wirtualna Asystentka (WA) to osoba pracująca zdalnie. Nie jest pracownikiem etatowym. Ma własną działalność. Zleceniodawca nie ponosi kosztów utrzymania i wyposażenia pracownika. Płacisz jedynie za przepracowane godziny. Zatrudnienie WA pozwala na obniżenie kosztów oraz wsparcie.

WA może wykonywać pracę, obsługując Klientów z całego kraju.

 

Przykłady współpracy z WA.

Przykład 1: Firma „DOLAR” posiadająca sklep internetowy, potrzebuje pracownika do dodawania produktów w sklepie, podmiany zdjęć i treści. Zadania te zajmują ok 15 h tygodniowo. „DOLAR” zlecają tę pracę WA oszczędzając na kosztach utrzymania pracownika jakiego musieliby zatrudnić na ¼ etatu.

 

Przykład 2Pani Joanna jest dietetyczką, swoich Klientów pozyskuje głównie z polecenie oraz poprzez media społecznościowe. W godzinach pracy cały czas odbiera telefon, odpisuje maile, prowadzi rozmowy. Pani Joanna wie, że nie może sobie pozwolić na brak automatycznego kontaktu z Klientem, bo ma za dużą konkurencję w swojej branży. Właśnie dlatego kiedy ma wizytę u dentysty lub wywiadówkę córki, korzysta z usług Wirtualnej Asystentki, u której wykupuje pakiet godzinowy i w sytuacjach kiedy nie może być on-line przekierowuje na nią telefon.

Podobnie Pani Kamila, która jest adwokatem. Na co dzień sama prowadzi swój kalendarz, jednak kiedy wypada dzień, który spędza w sądzie, przekierowuje telefon i pocztę na WA. Wybiera jeden z mniejszych pakietów godzinowych, korzysta z współpracy cyklicznie.

Przykład 3: Firma „FUNT”, odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży swoich produktów sezonowo.

W mocno zapracowanym sezonie nagle odchodzi pracownik. Zastępca musi znaleźć się przez weekend. Potrzebna pilna rekrutacja. Proszę o wsparcie WA,  korzystając z pakietu Express.

 

Co jeśli nie wykorzystam pakietu wykupionych godzin ?

Pakiet godzinowy ważny jest miesiąc, to dużo czasu.

Jeżeli wyjątkowo coś nie pozwoli na wspólną pracę w tym czasie, możemy porozmawiać o przedłużeniu. Jednak nie dłuższym niż 2 tygodnie.

 

Jak rozpocząć współpracę ?

Na początek zapraszam do kontaktu, wspólnie ustalimy jaki pakiet najlepiej się sprawdzi. Wycenimy potrzeby i moją pracę. Ustalimy formę komunikacji, raportowania. Podpiszemy umowę. Porozmawiajmy.

 

Jaki jest termin płatności faktury ?

Przez pierwsze 3 miesiące współpracy fakturę wystawiam po podpisaniu umowy – przed rozpoczęciem pracy. Termin jej płatności to 14 dni.