CIĄGLE MYŚLISZ O PRACY ?

6 działań, które pomogą odciążyć Ci głowę!!

Ściągawka dla właścicieli jednoosobowych i małych firm

Dowiesz się, co możesz zrobić, by:

Uwolnić się od poczucia zagubienia
"Od dwóch lat korzystamy ze wsparcia Pani Anny przy aktualizacji strony www. Mamy co tydzień sporo treści do zmiany na stronie. Dzięki tej pomocy zyskujemy ok 12 godzin tygodniowo na czynności, które pozwalają nam dotrzeć do odbiorcy naszego czasopisma"
Staszek
Redaktor w Wydawnictwie
"Nigdy nie mam czasu, ani pomysłów na pisanie postów i wrzucanie zdjęć w media społecznościowe. Anka przygotowuje mi harmonogram tematów na FB, opracowuje grafikę, ja to wszystko akceptuje i mam spokój na cały miesiąc"
Maciej
Agent Ubezpieczeniowy
"Ania przygotowuje dla naszej firmy Newslettery oraz zajmuje się komunikacją wewnętrzną. Przesyłamy informacje oraz termin kiedy mają się ukazać. Edycję/redakcje tekstu, grafikę i techniczne zagadnienia GetResponsa zostawiamy Ani. Jest to dla nas duże ułatwienie, bo w naszej branży (nieruchomości) niewiele osób na tym się zna. Ania uzupełnia nam również Intranet oraz aktualności na stronie."
Kasia
Marketing Manager -Nieruchomości Komercyjne
"Zajmuje się odchudzaniem - nie jestem techniczna. Dzięki współpracy z Anią moi klienci dostają ode mnie mailem krótkie filmiki motywacyjne. Wydaje też e-booki. Ja zajmuje się tylko treścią."
llona
Dietetyczka
Anna Lewandowska

Nazywam się Anna Lewandowska

www.dodatkowapararak.pl

Od kilku lat szlifuje swoje umiejętności, by wspierać przedsiębiorców w rozwoju biznesu online. Prowadzę ich przez zawiłą drogę wirtualnego świata, zabieram ich poczucie zagubienia, by mogli realizować swój biznesowy plan. 

© 2020 Dodatkowa Para Rąk | Polityka Prywatności | Kontakt

Udostępnij: